Hydroizolácia plochých striech

Popis projektu

Hydroizolácia kvalitnými asfaltovými pásmi má v porovnaní s fóliovými izoláciami dvojnásobnú hrúbku a riziko mechanického poškodenia v priebehu výstavby je niekoľkonásobne nižšie. Jednoznačne odporúčame použiť asfaltové pásy z asfaltu modifikovaného kaučukom. Ich kvalita a životnosť je oveľa vyššia dlhšia ako z pásov oxidovaného asfaltu.

Izolácia strechy

Kvalitná izolácia strechy je spôsob, akým možno predĺžiť životnosť strechy aj jej funkčnosť. Dôraz je kladený na dokonalú tesniacu schopnosť. Aj preto si izolácia strechy žiada správne prevedenie s dôrazom na utesnenie aj tých najmenších detailov.

Veľkú pozornosť venujeme aj správnemu odvodneniu a vyspádovaniu. Tak eliminujeme vznik stojatých vodných kaluží na streche, ktoré znečisťujú, znehodnocujú a zároveň aj poškodzujú jej povrch. Dodáme, že odporúčaný spád plochej strechy sa pohybuje na hodnote 2 – 11 stupňov.

V takomto prípade možno hovoriť o bezpečnej streche, z ktorej stekajú snehové či dažďové zrážky.

Perfektná izolácia strechy, ktorá chráni vás aj váš majetok

Izolácia strechy začína vyčistením strešnej plochy od lístia, prachu, hrdze, vody a ostatných nečistôt. Je ideálne, ak je povrch suchý, avšak môže byť mierne vlhký – rozhodne nie premáčaný alebo zmrznutý. Kvalitné materiály a práca prispejú k tomu, že izolácia strechy odolá celoročným nástrahám počasia. Jej realizácia prebehne v súlade s požadovanými technickými aj bezpečnostnými požiadavkami. Cieľom je maximálna ochrana nielen vašej strechy, ale vlastne celej nehnuteľnosti. Nezabúdajte, že kvalitná izolácia strechy je základným faktorom, ktorý bráni zatekaniu. A zaiste uznáte, že zatekanie vie narobiť obrovskú šarapatu nielen na interiérovom zariadení, streche či stenách, ale aj vo vašich financiách. Obráťte sa na nás a my sa postaráme, aby izolácia strechy na vašom dome či firme prebehla rýchlo, plynulo, bezpečne a bez komplikácií či akýchkoľvek obmedzení vášho osobného alebo pracovného života.

Naším cieľom je vaša prvotriedna strecha nad hlavou, ktorá bude spoľahlivo chrániť vás aj váš majetok.

Andrej

Ďakujeme veľmi pekne týmu chalanov, ktorí sa nám postarali o nový šat strechy. Už dlhšie sme odkladali jej opravu, až sme nakoniec narazili na firmu Izol-tech, ktorá sa nám hneď od prvého stretnutia zdala férová. Keďže bola možnosť obhliadky zadarmo, tak sme ju využili a nič lepšie sme spraviť nemohli. Ešte raz veľká vďaka za vašu ochotu a úhladnú prácu.​

Hydroizolácia
Kvalitné asfaltové pásy

Lokalita
Považská Bystrica

Cena
od 10€ za m²

Poďte si dohodnúť obhliadku zadarmo

Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.