O nás

Naše výhody

Profesionálny a odborný dodávateľ plochých striech

Naša firma IZOL-tech s.r.o. vznikla na základe 15 ročných skúseností a získaných osvedčení v oblasti izolácií plochých striech. Našou prioritou je renovácia starých zatekajúcich plochých striech ale aj šikmých striech, izolácie plochých striech novostavieb a hydroizolácií základov.
Rekonštrukcia je väčšinou prevádzaná bez demontáže pôvodnej krytiny aplikáciou asfaltových pásov natavovaných pomocou plameňa bez ďalšieho mechanického kotvenia.

Certifikovaná spoločnosť

Zaručená spokojnosť

Precízna práca

Pravidelné školenia

24/7 V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre vás.

+421 908 492 562

Naša profesia

IZOL-tech s.r.o. poskytovateľ strešných služieb

Naša spoločnosť je zameraná na komplexnú realizáciu a renováciu striech na celom území Slovenska.
Hlavnou úlohou je renovácia starých zatekajúcich plochých ale aj šikmých striech, izolácie plochých striech novostavieb a hydroizolácií základov. Rekonštrukcia je väčsinou prevádzaná bez demontáže pôvodnej krytiny aplikáciou asfaltových pásov natavovaných pomocou plameňa bez ďalšieho mechanického kotvenia.
Na trhu sme už viac ako 15 rokov, počas ktorých sme získali osvedčenia v oblasti izolácií plochých striech. Pravidelne absolvujeme kurzy a školenia týkajúce sa hydroizolácií a zatepľovania plochých striech priamo výrobcom nami používaných kvalitných talianskych materiálov. Využívame najmodernejšie technológie hydroizolácií a zateplenia plochých striech.

IZOL-tech s.r.o.

Naše hlavné hodnoty

Práca, ktorú vykonávame je zároveň naším koníčkom a preto oceníte aj jej výsledok. A my sa zas potešíme vašej spokojnosti. Na prvom mieste je u nás kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákazníka.

Flexibilný
rozvrh

Sme vždy tam, kde nás potrebujete. Presvedčte sa o tom sami.

Cenová
dostupnosť

Naše ponúkané služby sú nadštandardné a cenovo dostupné.

Špeciálna
ponuka

Vieme sa dohodnúť s našimi klientami k ich spokojnosti.

IZOL-tech s.r.o.

Naša vízia

Keďže sa strecha buduje a následne rekonštruuje na niekoľko desiatok rokov, jej oprava by sa mala previesť v súlade s najnovšími trendmi. Naša firma spĺňa všetky kritéria kvalitného materiálu, ktorý vám zabezpečí kvalitu na dlhé roky. Na prvom mieste je u nás kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákazníka. Našou predstavou je okrem zabezpečenia technických záležitosti aj korektná komunikácia so zákazníkmi.

Poďte si dohodnúť obhliadku zadarmo

Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.