Oprava plochej strechy

Oprava plochej strechy pod taktovkou odborníkov z IZOL-tech, s.r.o.

Trápia vašu strechu praskliny, vypukliny či iné defekty? Oprava plochej strechy je v takýchto prípadoch nevyhnutnosťou. Nečakajte, kým sa prasklina či vypuklina zväčší. Riskujete nielen rozsiahlejšie poškodenie strechy, ale aj samotnej nehnuteľnosti. Cez prasklinu sa napríklad môže dostať dažďová voda až do podkrovia a následne zmáčať celý strop, nábytok či podlahy. Oprava plochej strechy je na mieste aj v prípade, ak sú časti strechy odtrhnuté od podkladu alebo muriva, príp. ak nepredvídateľná živelná pohroma (padnutý strom, blesk a pod.) spôsobila poškodenie strechy. Taktiež sme už niekoľkokrát boli oslovení na opravu plochej strechy v dôsledku predchádzajúcej amatérskej montáže strechy sprevádzanej neodbornou prácou, nesprávnou realizáciou v réžii nekvalifikovaných pracovníkov, používaním nekvalitných materiálov či nedostatočným alebo nedôsledným riešením strešných detailov. Oprava plochej strechy v našej réžii prebieha vždy s dôrazom na štyri parametre – profesionalita, zodpovednosť, bezpečnosť a kvalita práce. Pretože oprava plochej strechy – to je práca, ktorej perfektne rozumieme. Môžete sa na nás zakaždým stopercentne spoľahnúť.

Ani väčšie strechy pre nás nie sú žiadny problém

Ak máte záujem o hydroizoláciu, rekonštrukciu alebo zateplenie strechy väčších rozmerov, neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Výhody opravy plochej strechy

Oprava plochej strechy prispeje k jej lepšej funkčnosti aj ochrannej funkcii. Zároveň pomôže ušetriť nejaké to euro, keďže cez strechu prestane zbytočne unikať teplo z interiéru (nehovoriac o kondenzácii vodnej pary pod krytinou alebo zatekaní). Oprava plochej strechy sa ozaj vyplatí. Preto nečakajte, kým vám strecha vypovie službu. A rozhodne neriskujte, že najbližšiu búrku už nezvládne. Ozvite sa nám a navrhneme najlepší spôsob jej opravy. Zvyčajne ide o prácu, ktorú zvládneme za niekoľko dní.

Príčiny zatekania plochých striech

Nevhodné vyspádovanie strechy

Neprofesionálne opracované detaily

Aplikácia materiálu s nedostatočnými parametrami

Nevhodne navrhnutá skladba plášťa

Riešenie zatekania plochých striech

Ekonomická úspora

Pokrok a inovácia v realizácií

Nenáročná rekonštrukcia

Maximálna spokojnosť

Asfaltový pás

Asfaltové membrány rozdeľujeme do troch základných skupín: APP, APAO SBS bituménové polymérové membrány na konštrukciu jednovrstvových alebo dvojvrstvových vodotesných strešných konštrukcií so špecifickými vlastnosťami ku konkrétne určenému typu použitia. Vďaka týmto membránam zabezpečíme dlhodobú dokonalú vodotesnosť, ochranu proti UV a aj mechanickému namáhaniu.

APP

Sú to membrány s výbornou odolnosťou voči starnutiu a s dobrou stabilitou za horúca aj za studena, sú použiteľné v takmer každom klimatickom pásme. Odolávajú stárnutiu a UV žiareniu.

výborná odolnosť voči starnutiu

pre takmer každé klimatické pásmo

odolnosť voči UV žiareniu

SBS

Zlúčeniny zabezpečujú veľmi vysokú pružnosť za studena a vynikajúcu odolnosť voči namáhaniu. Obsiahnuté zlúčeniny podporujúce pevnosť výstuží dáva týmto membránam možnosť použitia až v extrémnych poveternostných podmienkach.

vysoká pružnosť

výborná pevnosť

pre extrémne poveternostné podmienky

APAO

Sú zložené z konkrétnej zlúčeniny APAO, ktorá kombinuje veľmi vysokú pružnosť za studena, s mimoriadnou odolnosťou voči starnutiu UV žiarením a vynikajúcou odolnosťou voči spôsobenou namáhaniu. Jedinečnosť zmesi dávajú výrobku univerzálne vlastnosti, vďaka ktorým ich je možné prispôsobiť každému stavu a poveternostným podmienkam.

univerzálne vlastnosti

vysoká pružnosť

odolné voči poveternostným podmienkam

Poďte si dohodnúť obhliadku zadarmo

Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.

Tepelná izolácia

Poloyuretán PUR GT je vysoko účinná tepelná izolácia s veľmi nízkym súčiniteľom tepelnej vodivosti 0,025(W/mK), čo je vynikajúca hodnota. Vďaka veľmi malým vzduchovým pórom v pene a vyššej absorpcii tepelného infračerveného žiarenia podstatne obmedzí šírenie tepla penou.
V starších domoch sa na izolovanie používala škvára, škvárobetón, pórobetón či penový polystyrén. Tieto izolanty treba pri rekonštrukcii vymeniť za dosky z extrudovaného polyuretanu.

Dokonalé prevedenie detailov

Zamedzenie pretečeniu striech

Pokrok a inovácia v realizácií

Nenáročná oprava

Maximálna spokojnosť

Výhodná cena opravy plochej strechy

U nás v IZOL-tech, s.r.o. je cena opravy plochej strechy veľmi výhodná vzhľadom na benefity, ktoré vám môže ponúknuť. Ako je vyššie spomenuté, oprava plochej strechy ponúka množstvo benefitov, medzi ktoré patrí vyššia ochrana, izolácia strechy a šetrenie nákladov na vykurovanie v prípade úniku tepla,. Cena opravy plochej strechy môže byť ešte nižšia v prípade, ak sa rozhodnete pre jej opravu včas. Za cenu opravy plochej strechy by ste novú strechu určite nezískali. Zároveň, cena opravy plochej strechy je zanedbateľná vzhľadom na možné problémy a škody, ktoré môže prasknutá či inak poškodená strecha spôsobiť. Zatekanie či únik tepla môže spôsobiť škody nie len na majetku, ale taktiež na budúcom rodinnom rozpočte. Ak vás zaujíma cena opravy plochej strechy na vašom dome, neváhajte a kontaktujte profesionálov z IZOL-tech, s.r.o.! Radi pre vás vypracujeme cenovú ponuku na mieru vašim potrebám a tiež vám pomôžeme nájsť optimálne riešenie opravy plochej strechy na mieru.