Rekonštrukcia plochej strechy

Rekonštrukcia plochej strechy

Nie ste spokojní so svojou starou strechou? Riešením je rekonštrukcia plochej strechy, ktorá predstavuje efektívny spôsob, ako zamedziť zbytočným tepelným únikom, a teda aj úspore nákladov na vykurovanie. Postaráme sa o odbornú rekonštrukciu, s dôrazom na použitie kvalitných materiálov vyznačujúcich sa odolnosťou a pevnosťou. Ak je teda vaša strecha prirodzene opotrebovaná alebo ste na nej spozorovali nejakú chybu, určite sa nám ozvite. Nečakajte, kým vám strecha doslova spadne na hlavu. Naša rekonštrukcia plochej strechy začína odborným posúdeným aktuálneho stavu. Zhodnotíme jej izoláciu a ostatné aspekty a parametre. Na základe toho navrhneme ďalšie možné vylepšenia. Detailne si prezrieme každý centimeter plochy, s dôrazom na kritické miesta ako sú rohy, okolie komínov a pod. Následne vám vysvetlíme navrhované zásahy, ktorých sa bude týkať vaša rekonštrukcia plochej strechy. Po odsúhlasení sa pustíme do práce.


Veľký dôraz kladieme na prevedenie rôznych detailov, aby sme dokonale zamedzili pretečeniu strechy. Rekonštrukcia je vykonaná bez demontáže plechovej krytiny zatlačením falcov.

Rekonštrukcia plochej strechy zvýši hodnotu celej nehnuteľnosti

Rekonštrukcia plochej strechy je perfektnou investíciou, ktorá nevyjde nazmar. Pri každej spolupráci sa usilujeme o férový prístup, flexibilitu a maximálnu profesionalitu. Základ tvorí rozumná cena. Samozrejmá je maximálna bezpečnosť pri práci a využívanie moderných technológií a pracovných postupov. Pracujeme dôsledne a rýchlo, bez zbytočných zdržaní. Zakladáme si na dodržaní dohodnutých termínov aj podmienok spolupráce. Dodáme, že rekonštrukcia plochej strechy zvýši hodnotu celej nehnuteľnosti a zároveň prispeje k dlhšej funkčnosti a životnosti celej nehnuteľnosti, keďže práve strecha plní ochrannú funkciu. Dobrá rekonštrukcia plochej strechy taktiež dotvorí estetický ráz domu, firmy či iného objektu.

Popis projektu

Rekonštrukcia plechových striech sa vykonáva bez demontáže pôvodnej plechovej krytiny, ktorá je prikotvená k podkladu z dôvodu zamedzenia pohybom plechu a zatlačením stojatých falcov.

Postup: Na plechovú krytinu je aplikovaný podkladový modifikovaný asfaltový pás, ktorý je následne prekrytý vrchnou hydroizolačnou vrstvou – modifikovaný asfaltový pás s povrchovou úpravou s bridlicovým posypom.
Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.

Poďte si dohodnúť obhliadku zadarmo

Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.