Hydroizolácia základov novostavieb

Popis projektu

Pri výstavbe rodinného domu je potrebné ochrániť základy od vlhkosti, poprípade spodnej vody. Od stavu pozemku sa rozhodne o jednej alebo dvoch vrstiev asfaltových pásov spolu s penetráciou.

Kvalitná hydroizolácia zabráni presakovaniu vody do domu alebo pivničných priestorov, vlhnutiu stien, čo môže viesť k ich popraskaniu, či tvorbe plesní. Je veľmi dôležité dbať na kvalitný materiál, ktorý spĺňa dané parametre a nenahrádzať ho lacnými alternatívami.

Ani väčšie strechy pre nás nie sú žiadny problém

Ak máte záujem o hydroizoláciu, rekonštrukciu alebo zateplenie strechy väčších rozmerov, neváhajte sa nám ozvať. Radi vám s tým pomôžeme.

Postup

Na dostatočne suchý a napenetrovaný podklad sa nahrieva plynovým horákom asfaltový pás, a to celoplošne. Dôležitá je práca na spojoch, ktoré sceľujú hydroizolačné pásy, ktoré zamedzia presakovaniu vody.

Použité materiály: General Membrane Geminy FC 5,5kg s polyesterovou nosnou vložkou vytkanou skleneným vláknom.

Ján

Hneď po telefonickom kontakte sa začal proces celého tohto úspešného projektu. Firmu som našiel prostredníctvom internetu a neľutujem. Môžem len vysoko odporúčať. Klobúk dole pred šikovnosťou týchto pánov. Ešte raz veľká vďaka.

Zateplenie
Kvalitné asfaltové pásy

Lokalita
Ružomberok

Cena
od 10€ za m²

Poďte si dohodnúť obhliadku zadarmo

Ak zvažujete rekonštrukciu plochej strechy, nechajte si poradiť od profesionálov. Odborne zhodnotíme súčasný stav a navrhneme optimálne a cenovo dostupné riešenie pre Vašu strechu.